Zima
Autor: Antonín Horák
(1883 Terezín - 1950 Praha)
paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 59 cm, výška: 42 cm, rámování: 61,5 x 80
Konec dražby: 08.04.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč