182. Nečitelná signatura
Ulička ve vesnici - akvarel na kartonu , pasparta, signováno LD - nečitelné, 1961, rozměr malby 30 x 42 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč