Karel Čapek RUR
Autor: Josef Weiser
(1914 ? - 1994)
signováno tužkou uprostřed dole, datováno na reverzu
Technika: dřevoryt, datace: 1979
Šířka: 11,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 08.11.2023 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč