117. Krajina s můstkem
Autor: Miloš Pošar
(1924 Červený Kostelec - 2000 ?)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1976
Šířka: 73 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 75 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč