139. Motiv z Korčuly
Autor: Miloš Pošar
(1924 Červený Kostelec - 2000 ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu autorský štítek. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba, materiál: komb. technika na papíře, datace: 1982
Šířka: 20 cm, výška: 14 cm, rámování: 28 x 33 cm
Konec dražby: 14.02.2023 20:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč