U kostela

Autor: Jaroslav Zrůst
(1911 Telecí - 1972 Prackovice nad Labem)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 32 cm, výška: 40 cm, rámování: 64 x 54 cm

Konec dražby: 12.08.2020 22:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč