183. Kabinet v renesančním stylu

kabinet v renesančním stylu, 20 šuplíků, vykládané dřevo, mírná poškození, sestávající ze dvou oddělitelných částí, vnitřky šuplíků potažené původní tapetou
Materiál: dřevo, datace: 19.století
Šířka: 133 cm, výška: 113 cm, hloubka: 39 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 06.12.2017 21:01 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 42 900 Kč