211. Květina
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 45 cm, výška: 37,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč