Jaro

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 46,5 cm, výška: 32,5 cm, rámování: 42 x 56 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč