221. Dolina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1984
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 21:50 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč