221. Dolina
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1984
Šířka: 35,5 cm, výška: 29,5 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč