Zátiší s citrusy

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

signováno a datováno vlevo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1975
Šířka: 55,5 cm, výška: 40,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč