234. Pole
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1948
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 20:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč