32. Samota
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis, paspartováno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1965
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 76,5 x 88,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.01.2022 20:31 SEČ
Dosažená cena: 1 800 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Přihlásit se nebo RegistrovatSeznam příhozů (2)
částka | příhoz |
1 800 Kč | 8.1.2022 23:00:53 |
1 500 Kč | 8.1.2022 22:59:30 |