37. Květina

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1982
Šířka: 45 cm, výška: 37,5 cm

Konec dražby: 11.01.2022 20:36 SEČ

Aktuální cena: 1 000 Kč

Zbývá: 13d 10h 42m 32s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 1 000 Kč