pohled do krajiny

Autor: Jaroslav Kruis
(1917 - 1997)

ruční tapisérie, signováno a datováno vpravo dole, závěsná tyč
Technika: tapisérie, datace: 1969-70
Šířka: 205 cm, výška: 130 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč