8. Pohled na Prahu
Autor: Jaroslav Kruis
(1917 Praha - 1998 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, z pozůstalosti autora, nerámováno
Technika: olej na kartonu, datace: nečitelná
Šířka: 49,5 cm, výška: 17 cm
Konec dražby: 27.11.2023 19:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč