Rybník
Autor: František Havelka
(1894 Telč - 1966 Telč)
signováno vlevo dole, na reversu autorského přípisu, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 43,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 33,5 x 47,5
Konec dražby: 10.04.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč