184. Komoda tříšuplíková
dýhovaná intarzovaná tříšuplíková komoda, nevhodné pro zaslání
Šířka: 82 cm, výška: 80 cm, hloubka: 49 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 21:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč