88. Maskovice
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 25 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč