Masky

Autor: Jiří Voves
(1945 Pardubice)

signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole tužkou Autorský tisk
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 10.12.2020 20:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč