50. Masky
Autor: Jiří Voves
(1945 Pardubice)
signováno tužkou vpravo dole, vlevo dole tužkou Autorský tisk
Technika: suchá jehla na kartonu
Šířka: 11,5 cm, výška: 16 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 22.06.2022 19:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč