Dezertní příbory - stříbro

stříbrné dezertní příbory, ryzost 812/000, bruto váha 350,6 g, celkově 12 kusů, puncovní značka A = Vídeň
Materiál: Stříbro 812/000
Váha: 350,6 g
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2020 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč