245. Zátiší
Autor: Jindřich Otipka
(1921 Neplachovice - 1986 Ostrava)
signováno vpravo nahoře
Technika: olej na kartonu
Šířka: 26 cm, výška: 12 cm, rámování: 17 x 30 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 550 Kč