185. Stolní hodiny Art deco
Stolní hodiny dřevěné, dýhované, klíček součástí, chod nezjištěn
Šířka: 30 cm, výška: 25 cm, hloubka: 15 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč