185. Táborský Josef (1895-1967)
Goražda - olej na překližce, signováno PD J Táborský , rozměr malby 24 x 18 cm, rámováno
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 490 Kč