186. Dívčí postava

glazovaná keramika, dřevěný podstavec, signováno dole
Materiál: keramika/dřevo
Výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 22:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč