186. Dívčí postava
glazovaná keramika, dřevěný podstavec, signováno dole
Materiál: keramika/dřevo
Výška: 33 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 22:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč