186. Hösler B. - Obchodník
Signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 115 cm, výška: 95,5 cm, rámování: 98 x 118 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 05.01.2022 20:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč