186. Nesignováno

Nesignováno, olej na plátně, Černá Madona, značně poškozeno, rozměr malby 46 x 33,5 cm, rámováno 56,5 x 43,5 olej plátno

Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 350 Kč