260. Chalupa v zimě
Autor: Václav Dobrý
(1897 Plzeň - ?)
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton, datace: 1941
Šířka: 41 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 54 cm
Konec dražby: 10.05.2022 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč