36. Basket
Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 36 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč