Basket

Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 36 cm, rámování: 43,5 x 33,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč