Ledový balet

Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)

signováno vpravodole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 29 cm, výška: 46 cm, rámování: 52 x 35,5 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:38 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč