Češi skórují proti Švédům

Autor: Jiří Salajka
(1933 Moravská Nová Ves - 2008 Uherské Hradiště)

signováno uprostřed dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 35 cm, rámování: 48 x 68 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč