183. Návrh Obývacího pokoje
Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)
kolorovaná kresba, signováno a datováno vpravo dole, volný list
Technika: kresba, datace: 1941
Šířka: 50 cm, výška: 34 cm, rámování: 51 x 66 cm
Konec dražby: 09.06.2020 21:31 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč