Návrh interiéri IV.

Autor: Emil Rabenstein
(1904 Praha - 1984)

signováno vpravo dole, kraje mírně pomačkané, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 22:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 900 Kč