88. Na louce u lesa
Autor: Wilhelm Behm
(1859 Ervalla församling (Švédsko) - 1934 Salems församling, Salem, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1901
Šířka: 72 cm, výška: 55 cm, rámování: 62 x 80 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč