187. Kotík Pravoslav (1889-1970)
uhel na papíře, Stromy v krajině, sign. PD PK54, rozměr 12 x 24 cm, rámováno 20,5 x 32,5 cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč