187. Před chalupou Wagner
signováno a datováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1918
Šířka: 42 cm, výška: 52 cm, rámování: 64 x 54 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2020 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč