Elstead bridge - Velký formát

Autor: John McDougal
(1851 Liverpool, Velká Británie - 1945 Camaes Bay, Wales)

signováno a datováno vlevo dole 1881, na reversu autorský štítek, tempera na kartonu fixováno na dřevěné desce, rámováno
Technika: tempera, materiál: fixováno na dřevě
Šířka: 115 cm, výška: 75 cm, rámování: 82 x 122 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč