Domky pod kopcem

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno na reversu, volný karton
Technika: olej na kartonu
Šířka: 44,5 cm, výška: 33,5 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč