10. Matka s dítětem

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný list
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 28,5 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:09 SELČ

Zbývá: 5d 19h 41m 18s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč