11. Jarmark

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno vpravo dole, volný list
Šířka: 28 cm, výška: 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2022 20:10 SELČ

Zbývá: 5d 19h 12m 29s

Vyvolávací cena: 1 000 Kč