Cementárna v Prachovicích

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, autorský výtisk, volný list
Technika: litografie, datace: 1979
Šířka: 29,5 cm, výška: 22,5 cm

Konec dražby: 23.03.2021 20:07 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč