17. Ulička
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno na reversu, nahoře mírně trženo, volný list
Šířka: 15 cm, výška: 20 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.03.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč