Skulptura

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, horní a spodní roh cca 2cm pomačkán, volný karton
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 71 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 22.07.2020 21:41 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč