21. Busta muže
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno dole uprostřed, volný list
Technika: kresba
Šířka: 32 cm, výška: 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč