218. Loučení
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno a datováno vpravo nahoře, volný list
Technika: kresba, materiál: uhel/karton, datace: 1978
Šířka: 38 cm, výška: 51 cm
Konec dražby: 08.06.2020 21:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč