23. "Do televize"

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole a na reversu, volný list
Šířka: 66 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.03.2021 20:14 SEČ

Zbývá: 16d 4h 25m 7s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč