231. Chlapec v beranici
Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha - 2021)
signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 34 cm, výška: 42 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2020 21:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč