Snopy na louce

Autor: Miloš Jerie
(1933 Praha)

signováno vpravo dole, nerámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 44 cm, výška: 30 cm

Konec dražby: 08.06.2020 21:56 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 400 Kč